Радіо онлайн

Погода

Глибочок 

Відправити СМС

Телефонна книга

Наші друзі

Виправ помилку.

Система Orphus
Вітаю Вас Гість | RSS

| | | |
Головна » 2015 » Травень » 16 » Глибочок та інші міста і села на П.Бузі опинились у зоні ризику через зношеність очисних споруд Хмельницького
10:18
Глибочок та інші міста і села на П.Бузі опинились у зоні ризику через зношеність очисних споруд Хмельницького


Витрати, повязані із неоголошеною війною, не дають можливості хмельницькому міському бюджету виділяти кошти на інвестиційну складову комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» для оновлення спецоснащення.

Наразі стан такого обладнання на Хмельницьких очисних практично в критичному стані. Воно фізично зношене та морально застаріле. До того ж суттєво енергоємне, що неприпустимо в умовах тотальної економії енергоресурсів. Разом з тим очисні споруди – об’єкт підвищеної екологічної небезпеки. Аварія на них - ризик не лише для мешканців обласного центру, а й сіл Хмельниччини, через які протікає річка, в яку скидаються стоки, пише Подільська інтернет-газета".

В зоні ризику очисних зі зношеним оснащенням і курорт Хмільник, сусідній обласний центр Вінниця , а також такі міста і містечка як Гнивань, Ладижин, Саврань, Гайворон, Первомайськ, Южноукраинськ, Вознесенськ, Нова Одеса і Миколаїв. Також в зону ризику попадають села: Скибинці, Глибочок і Тростянчик, що знаходяться у Тростянецькому районі і омиваються річкою Південний Буг (прим. від адміністратора сайта). У міській казні на пререоснащення грошей немає.

Вихід шукають у пільгових кредитах. Наразі паралельно ведуться кілька переговорних процесів щодо можливості залучення пільгових кредитів на розвиток і модернізацію підприємства. Серед гіпотетичних кредиторів – Світовий Банк, Європейський інвестиційний банк, а також чеські компанії, які зацікавлені в інвестуванні у житлово-комунальну сферу Хмельницького. Планується, що саме за їхні гроші будуть модернізовуватися хмельницькі очисні.
Переглядів: 112 | Додав: Administrator | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2018
Интернет каталог веб-сайтов Винницы